Lunabet Şifremi Unuttum

4 Mar

Lunabet bahis sitesindeki hesabınızın şifresini unuttuysanız ya da hesabınıza giriş yaparken şifrenizi yanlış yazdıysanız ekranda “Giriş başarısız, lütfen kullanıcı adı ve şifrenizi kontrol ediniz” şeklinde bir uyarı mesajı çıkacaktır. Birkaç denemeden sonra bu konuda bir gelişme sağlayamadıysanız artık yeni şifre almanızın vakti gelmiş demektir!

Lunabet giriş yap bölümünde açılan pencerenin hemen altında “şifremi unuttum” butonu yer almaktadır. Buraya tıklandığında “şifreyi yenile” başlıklı ve hemen altında “şifre hatırlatma e-mailini almak için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurun” yazılı bir alan göreceksiniz. İlk iş olarak hemen alt tarafta yer alan e-posta bölmesine sitede kayıtlı olan e-mail adresinizi yazmalısınız. Hemen ardından robot olmadığınızı ispatlamak için “ben robot değilim” sekmesine onay işareti veriniz. Bunların ardından “şifre sıfırlama” butonuna tıkladığınızda e-posta hesabınıza Lunabet tarafından şifre yenileme maili gönderilmiş olur.

Burada önemli olan husus e-posta adresinizi doğru vermeniz ve e-posta adresinize mutlaka erişiminizin olmasıdır. Bu nedenle Lunabet’e kayıt olurken verdiğiniz e-posta hesabınızın aktif bir hesap olmasına çok ama çok dikkat etmelisiniz.

Lunabet tarafından kullanıcılara gönderilen şifre sıfırlama mailinde bir link verilir ve kullanıcıların bu linke tıklayıp ilgili sayfada yeni şifre belirlemesi istenir. Bu işlemi gerçekleştiren kullanıcılar artık hesaplarına yeni şifrelerini kullanarak sorun yaşamadan erişim sağlayabilirler.

Şifremi unuttum hizmetinden yararlanmanın bir sınırı yoktur. Her ihtiyaç duyduğunuzda e-posta adresinize yeni şifre isteği gönderebilirsiniz. Bunların yanında belirli aralıklarla şifrenizi yenilemenin güvenlik gereğince gerekli olduğunu da belirtelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir